Registrujte se na Estrellas de Maite Serbia!
Najbolji forum o mexičkoj pevačici i glumici Maite Perroni. Sve o njoj, od poslednjih vesti i slika, možete pronaći na našem 4umu. Klikom na 'Register' možete se pridružiti velikom klubu fanova.
Ako ste, ipak, već registrovani, pristupite i nastavite zabavu!

Pozdrav od EDMS admin tima.
Registrujte se na Estrellas de Maite Serbia!
Najbolji forum o mexičkoj pevačici i glumici Maite Perroni. Sve o njoj, od poslednjih vesti i slika, možete pronaći na našem 4umu. Klikom na 'Register' možete se pridružiti velikom klubu fanova.
Ako ste, ipak, već registrovani, pristupite i nastavite zabavu!

Pozdrav od EDMS admin tima.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 nabavi svoj singl mi pecada sa autogramom mexico

Go down 
AuthorMessage
Danijela Starcev
_EDMS Memeber
_EDMS Memeber
Danijela Starcev


Cantidad de envíos : 2548

nabavi svoj singl mi pecada sa autogramom mexico Empty
PostSubject: nabavi svoj singl mi pecada sa autogramom mexico   nabavi svoj singl mi pecada sa autogramom mexico Icon_minitimeSun Nov 01, 2009 3:38 pm

A través de su página oficial en Facebook, Maite ha anunciado un nuevo concurso para todos sus fans de México DF.
Muy pronto, ella misma os dirá como podréis conseguir un single de Mi Pecado autografiado.

Junto con el video, Maite dejo un mensaje, en el que explica que muy pronto, habrán tambien concursos para sus fans en todo el mundo.

ovo je samo za fanove iz Meksika...znaci mogu da nabave ovo ali pre toga moraju da odgovaraju u na neka pitanja..ako sve bude kako treba osvojice ovaj poklon..znaci cd sa pesmom mi pecado i autogram od maite i reika.... :) uskoro velika iznenadjenja i za fanove sirom sveta...

evo ga video a imate i poruka sa facebooka

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
 
nabavi svoj singl mi pecada sa autogramom mexico
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» slike povodom kraja serije-zahvalnost svoj publlici
» novi video cuidar el agua MexicO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Maite works :: Maite en Mi Pecado-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com