Registrujte se na Estrellas de Maite Serbia!
Najbolji forum o mexičkoj pevačici i glumici Maite Perroni. Sve o njoj, od poslednjih vesti i slika, možete pronaći na našem 4umu. Klikom na 'Register' možete se pridružiti velikom klubu fanova.
Ako ste, ipak, već registrovani, pristupite i nastavite zabavu!

Pozdrav od EDMS admin tima.
Registrujte se na Estrellas de Maite Serbia!
Najbolji forum o mexičkoj pevačici i glumici Maite Perroni. Sve o njoj, od poslednjih vesti i slika, možete pronaći na našem 4umu. Klikom na 'Register' možete se pridružiti velikom klubu fanova.
Ako ste, ipak, već registrovani, pristupite i nastavite zabavu!

Pozdrav od EDMS admin tima.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Maite i Eujenio se oprastaju od chata

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Danijela Starcev
_EDMS Memeber
_EDMS Memeber
Danijela Starcev


Cantidad de envíos : 2548

Maite i Eujenio se oprastaju od chata Empty
PostSubject: Maite i Eujenio se oprastaju od chata   Maite i Eujenio se oprastaju od chata Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 7:08 pm

Ok posle toliko vremena i svega sto smo proziveli zajdno prateci ovaj chat 5 puta nedeljno i prateci snimanja serije,desavanja na forumu i lokacijama....dobijajuci razna obavestenja i intervjue svih glumaca ove predivne serije doslo je vreme za kraj.... :( :( :(

Chat se juce zavrsio,cela produkcija se zahvlalila redovnim gledaocima serije i ljudima koji su svakodnevno bili na chatu....

Naravno ovom prilikom su nas pozdravili i glavni glumci....uzivamo u sledecem prilogu...

[You must be registered and logged in to see this link.]

znaci ne verujem....aaaaaaaaaaaaaaaaaaa....
sinoc je najjace bilo kada su svi stavljali aplauze za celu ekipu.....ljudi pocela sam da placem nijemi bilo dobro....

zahvaljujemo se Claudii Cervantes koja je ovih meseci vodila chat.... :)
Back to top Go down
*Ivana*Perroni*
_Administrator
_Administrator
*Ivana*Perroni*


Cantidad de envíos : 823

Maite i Eujenio se oprastaju od chata Empty
PostSubject: Re: Maite i Eujenio se oprastaju od chata   Maite i Eujenio se oprastaju od chata Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 8:33 pm

ti si luda...zbog ovog places...aj da svatim da je william u pitanju...i ja bi plakala...al zbog ovog nikad..xD
Back to top Go down
http://disneystars-serbia.forumotion.com/
Jana
_Administrator
_Administrator
Jana


Cantidad de envíos : 1032

Maite i Eujenio se oprastaju od chata Empty
PostSubject: Re: Maite i Eujenio se oprastaju od chata   Maite i Eujenio se oprastaju od chata Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 8:50 pm

ja nikada nisam prisustvovala...xD
Back to top Go down
Danijela Starcev
_EDMS Memeber
_EDMS Memeber
Danijela Starcev


Cantidad de envíos : 2548

Maite i Eujenio se oprastaju od chata Empty
PostSubject: Re: Maite i Eujenio se oprastaju od chata   Maite i Eujenio se oprastaju od chata Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 10:16 pm

*Ivana*Perroni* wrote:
ti si luda...zbog ovog places...aj da svatim da je william u pitanju...i ja bi plakala...al zbog ovog nikad..xD

axxaxxaxaxaaa..... :) :) :) :) :lol!: :lol!: :lol!:

zato sto ti nikad nisi gledala....razumes..? :P :P :P

nije sto su oni pricali nego zbog svega sto smo prosli zajedno i zbog svega sto smo radili tamo...

a i na kraju chata svi korisnici su stavljali aplauze i onda je bas bilo.... :49h2: :
Back to top Go down
Sponsored content





Maite i Eujenio se oprastaju od chata Empty
PostSubject: Re: Maite i Eujenio se oprastaju od chata   Maite i Eujenio se oprastaju od chata Icon_minitime

Back to top Go down
 
Maite i Eujenio se oprastaju od chata
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» nece vise biti chata-jos samo jedan zavrsni
» Maite kao Marichui
» Maite en Mi pecado
» Maite kao Lucrecia
» promo 3 Maite

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Maite works :: Maite en Mi Pecado-
Jump to:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com