Registrujte se na Estrellas de Maite Serbia!
Najbolji forum o mexičkoj pevačici i glumici Maite Perroni. Sve o njoj, od poslednjih vesti i slika, možete pronaći na našem 4umu. Klikom na 'Register' možete se pridružiti velikom klubu fanova.
Ako ste, ipak, već registrovani, pristupite i nastavite zabavu!

Pozdrav od EDMS admin tima.
Registrujte se na Estrellas de Maite Serbia!
Najbolji forum o mexičkoj pevačici i glumici Maite Perroni. Sve o njoj, od poslednjih vesti i slika, možete pronaći na našem 4umu. Klikom na 'Register' možete se pridružiti velikom klubu fanova.
Ako ste, ipak, već registrovani, pristupite i nastavite zabavu!

Pozdrav od EDMS admin tima.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Maite en el chat 04.08.09. de Mi pecado

Go down 
AuthorMessage
Danijela Starcev
_EDMS Memeber
_EDMS Memeber
Danijela Starcev


Cantidad de envíos : 2548

Maite en el chat 04.08.09. de Mi pecado Empty
PostSubject: Maite en el chat 04.08.09. de Mi pecado   Maite en el chat 04.08.09. de Mi pecado Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 3:09 pm

Maite je uspela da bude na kratko sa fanovima i zahvali im se za svu podrsku....Nije mogla dugo da ostane,zbog probe na snimanjima ali je obecala da ce izdvojiti jedan dan kako bi bila sve vreme sa fanovima i dopisivala se sa njima preko chata...
pa da vidmo kad ce to da bude..za sada samo kratak snimakk:

https://www.dailymotion.com/user/Maite_Perroni_World/video/xa2kv6_maite-en-el-chat-oficial-de-mi-peca_lifestyle
Back to top Go down
 
Maite en el chat 04.08.09. de Mi pecado
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Zavrsen chat MI PECADO
» Mi Pecado PhotoShoot
» maite en el chat 11.08.09.
» Maite veliki intervju Mi pecado
» maite y fato mi pecado cancion video

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: - Serije sa Maite- :: - Mi pecado - :: - Galerija i Multimedija/Galeria y multiemdia --
Jump to:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com